2. juuni 2012

Müstiline laupäev

Kasutatud tooted: Nägu - Jumestuskreem modelli enda oma, oriflame, unustasin, mis nimeks. Punetused kaotasin Make Up Store eazy cover Chai'ga, nägu kontuurisin Chanel hydramax + tinted (toonis bronzelit) ja Artdeco bronzing powder compact'iga, jumestuse kinnitasin ja matistasin Manhattani Soft mat loose powder'iga. 
Silmad: Kõige alla panin primerit - Make Up Store eyeprimer clear, siis NYX jumbo eye pencil (Black Bean) ning ELF Cream eyeliner (black). Punane lauvärv on Sugarpill Cosmetics loose eyeshadow (Asylum), mille peale lisasin Make Up Store glitterit (hologram). Musta osa matistasin ja kinnitasin Fräulein 38 lauvärvi paletist musta lauvärviga. Silmanurka lisasin samast paletist veidike sätendavat valget ning hajutasin hoolega kõik kokku. Ripsmed võõpasin üle 2 ripsmedussiga - maybelline the one by one volum express in satin black ja Artdeco Lash sensation mascara. Lisasin Dependi ripsmed, mis kuulusid ka modellile endale. Kulmud toonisin Make Up Store lauvärviga (microshadow Xocoatl). Huultel kasutasin vaid hügieenilist värvitut huulepulka.

Vahvaks modelliks nõustus olema Karina. Aitäh.

4 kommentaari:

 1. Väga efektne meik, ma kohe tahaks teada, mis tooteid kasutati- võiksid need järgmine kord kirja panna ;)

  VastaKustuta
 2. Paari tunni jooksul panen kirja, enne oli kiire ;)

  VastaKustuta
 3. hehee.. aitäh! ripsmetušš on õige kirjapilt! ;)

  VastaKustuta
 4. Kuna mul on ameerikapärane apple toode arvutiks, puuduvad mul susinakatustega tähed. Kirjutaks ma seda tugeva t-tähega.. Tuleks sealt nii möndagi vahvat välja.

  VastaKustuta