31. juuli 2012

Lush: Emotional Brilliance

meep meep, ma olen tagasi, olen olnud pikalt kadunud, suvi on ju imeline ja avastamisrohke aeg! Luban, et hakkan nüüd jälle usinasti kirjutama!

Olen hädas olnud alati õliste silmalaugudega, isegi primer ei aita, silmalainer ning lauvärv alati voolab esimese 10 minuti jooksul mööda nägu laiali (eriti suvel, palavate ilmadega).. Aga ma leidsin sellele lahenduse. Ja lisaks kõigele veel suhteliselt öko!

Tegemist on siis Lushi uue tootega Emotional Brilliance kollektsioonist. Must silmalainer, mis kannab nime "iseseisev". Suhteliselt suur topsik, tervelt 5g toodet, vastupidavas klaaspurgis ja laineri pintsel on täiesti kasutatav ka algajale lainerijoonistajale. Hind on küll krõbe, aga ma garanteerin et asi on seda väärt. "Iseseisev" olemiseks tuleks välja käia 17.95 eurot.

Ostsin selle 21 juuli, siis kui toode ülemaailmaliselt välja tuli ning olen seda iga päev kasutanud ja võin julgelt tõdeda, et ta püsib terve päev peal ja ei valgu laiali, õhtul meiki eemaldates on isegi veidike raskusi selle täielikult maha saamiseks. Aga korraliku meigieemaldiga on see lõpuks siiski võimalik. Ma olen super rahul, aastate pikkused otsingud on lõppenud. Loodan, (või olen suhteliselt kindel) et teised kes samasuguse probleemiga maadlevad, leiavad Lushist lahenduse!

(Lisaks erinevatele värvilistele laineritele on neil veel kreemjad lauvärvid ja huuleläiked, uuri lähemalt Lushi kodulehelt või poest Foorumi keskuses Tallinnas, Narva maanteel, Viru keskusest üle tee. )
1 kommentaar:

  1. Mul on ka aastaid olnud probleeme sellega, et kõik lainerid hakkavad kohe määrima ja ei püsi ilusti peal. Eelmise aasta alguses leidsin Isadoralt ühe laineri, mida olen nüüd siiani kasutanud peaaegu igapäevaselt, sest lainer on üks põhiasju minu meigis:) Isadora glossy waterproof eyeliner, kaupsis peaks seda olema, sealt ma olen seda ostnud, aga arvatavasti ka mujal isadora lettides. püsib ilusti peal, tuleb meigieemaldajaga normaalselt ära ja mulle meeldib igaljuhul:) maksis äkki 12-14 euri vahel ja ühest purgist piisab väga kauaks, isegi igapäevase kasutuse juures ja mul ei ole see isegi halvaks läinud enne uue ostu (olen ostnud kahe aasta jooksul kaks uut purki). Niiet soovitan uurida, kui tagad midagi uut proovida:)

    VastaKustuta