9. september 2012

Rocking sunday


Otsustasin et hakkan nüüd kooli tõttu vaid iga nädalavahetus postitama, kui just mul vahepeal rohkem aega ei teki, aga ära ma teid ei unusta, see on kindel. Täna siis pühapäeva puhul midagi suitsusemat, tumedamat ja rohelist. SEB sügisjooks ju mattis kogu Tallinna kesklinna (kant kus ma juhuslikult elan) liibukates jooksjatega, seega olgu siis see värv pühendatud kõigile tervisejooksjatele, kes otsustasid metsade asemel, kus on värske õhk ja liigeseid mitte koormav pehme pinnas kogu linna ära ummistada. (Jah, väljendan pahameelt meigis, rahvarohkus ajab mind ärevaks ja mittetöötavad foorid on ka tase, ma oletan et paljud nõustuvad minuga, eriti need, kes pühapäeviti tööle ja tagasi ruttavad, autoga kuskile ligi ei pääse ja bussid on ülerahvastatud ning trammid üldse ei liikunud. Tallinna elu muutub iga päevaga aina absurdsemaks.)

Iseenesest kõik väga lihtne, ülalaul on vaid must Lushi lainer, mis kannab nime "iseseisev" ja ripsmetel BeYu unlimited lashes multiplying & lenghtening ripsmetušš, alalaul kõige all kinnitajaks Maybelline Color tattoo toonis Permanent taupe ja sellepeal Artdeco mineral eyeshadow toonis tont teab mis.. Roheline ühesõnaga :D Pakendid vahel on väga halvasti informeeritud. Lisaks tupsutasin õrnalt glitterit, Make up store ja toonis Peacock. Silmanurka veidi Miss cop mono kuldset kreemjat lauvärvi. Tavaliselt ma alumisi ripsmeid ei värvi, aga kuna seekord tegin seda, muidu oleks väga.. lõpetamata tundunud.
4 kommentaari:

  1. Nii kaunis! Miks bloggeris küll ei saa Like vajutada!
    Ma olen nõus, et mittetöötavad foorid on tobedad, ummistatud tänavad kah, aga vaata kui hea, oli kusagilt inspiratsiooni kohe tõmmata ;).

    VastaKustuta