3. detsember 2013

Novembri lemmikud 2013

Kuna mul on üsna pingelised ajad praegu, olen suhteliselt väsinud ja näost ära, seega ma lähiajal eriti meigivärki ei tee... Aga üritan midagi muud selleasemel teile pakkuda, näiteks see..


November läks tänavu eriti kiiresti mööda. Aeg jälle lemmikute käes!

Esimesed kaks lemmikut on Make Up Store lauvärv (microshadow) toonis Xocoatl ja teiseks Model in a Bottle viimistlusvedelik. Aga ma ei kasuta lauvärvi laugudel ja viimistlusvedelikku niisama meigi kinnitamiseks, üle kogu näo.. Ma kasutan lauvärvi kulmudel ja viimistlusvedelikku pintsli niisutamiseks (mis ühtlasi ka kinnitab lau(kulmu)värvi mu kulmupiirkonda.

Ühtlasi paljud imestavad - miks kuldse sädelusega lauvärv? Kuna viimistlusvedelik kuivab ja kuivatab matiks, ei tule too sädelus nõnda erk. Aga ta siiski on olemas. Näiteks päikese või lambivalguse peegelduses on see lihtsalt imeilus - ei ole nagu diskokuul, aga samas veits sära on sees.

Minu meelest tõesti huvitav kombo.

Teiseks on olnud novembri kuu põhiteemaks mul huuled. Tume-tumepunased huuled. 
Kõige rohkem sattus pihku Maybelline huulepulk (jeh, suht head ju teised) Colorsensational toonis 380 Sweet Borderaux. Ta on hästi tume punane aga samas on temas ka natuke pruunikat tooni. Seega marjapunane ta pole. (Kõigele lisaks avastasin, et mul on läinud korgid teise huulepulgaga vahetusse, hehe) Pigem hea prantsuse punane vein. Huulepulga all aga kasutan huuleraviks Elisabeth Ardeni 8Hour Creme't, kuna on olnud väga kargeid ja tuuliseid ilmasid, mis on teinud mu huuled väga katki ja rabedaks. Tõesti kaifin seda kreemi huulte ravil, aga lõhn.. noh, see on omaette teema. Toimib ka jube hästi niisama naha niisutamisel (mul meeldib seda panna ööseks kuivadele kohtadele) ning päiksepõletuse korral. Soovitan,
Enne kui huuled värvin, lasen kreemil imenduda ja eemaldan üleliigse salfrätiga, kuna tegemist on üsna vaseliinilaadse kreemiga. Seejärel panen huulepliiatsit, et mõnus tume huulevärv püsiks peal vähemalt pool päeva.. Sest naine peab ju sööma ja jooma. Üldiselt kasutan Manhattani X-Treme Last Lipliner toonis 46N. Odav ja teeb oma tööd. Ja kõige lõpuks mudin musi kokku huulepulgaga. Ta on üsna läikiv (ehk siis nö glossy finish) aga kui salfrätiga korra tupsutada ja siis uuesti peale kanda ning seejärel uuesti salfrätiga üleliigne maha tupsutada, tuleb mõnus üpriski matt huuletoon, mis püsib kaua peal. Üldiselt ma ka viimistlen nurgad-ääred ka peitekreemiga, aga pildil ma lihtsalt seda teha ei viitsinud - kell ju oli öö. Aga peitekreemiga viimistlus annab eriti mõnusa terava huulekontuuri. 


Meeldib huuli võõbata aga vahel meeldib ka lõhnata hästi - nagu lillepõõsas.


Kuna ma olen palju ringi rännanud, on olnud suure topsiku parfüümi kaasas vedamine eriti keeruline. Mitmeid kuid tagasi ostsin Soomes käies Tallinku laeva pealt omale Travalo, mis siis on selline praktiline vidin, kuhu sa saad oma parfüümi "pumbata" ja seda kõikjale endaga kaasa võtta, ta on pisike ja kerge ja lõhnakogusest jätkub kauaks ajaks (kui sa just end koguaeg sellega üle ei vala). Eeliseks on ka see, et sa saad ise valida, mis lõhna sa kaasa tarid. Kui üks seal sees otsa saab, võid sisse panna ju teise :) Ta on lennukisõbralik!

Selle kuu lemmikuks lõhnaks on olnud mul Juicy Couture Viva La Juicy. Tegelikult on ta olnud mul pikka aega lemmik. Suviti samas eriti ei meeldi omale parfüümi peale panna - ma ei tea miks. Seega on olnud lõhnaaeg minu jaoks pigem talvisem periood. Mul on nii kahju, et ta hakkab varsti otsa saama. Pole just kõige odavam lõhn. Aga tõesti selline, mis on palju kiidetud - ja üldse ei pane pahaks, sest ta ongi seda kiitusetulva väärt.

Kõige viimaseks novembrikuu lemmikuks oli mu pisipisi roosa Beauty Blender. Võib öelda, et ma kasutasingi pintsleid möödunud kuu vaid lauvärvi jaoks (mida ma kasutasin max 2 korda terve kuu jooksul) ja kulmude jaoks. Ülejäänud tegi kõik see roosa imesvamm. Jumestuskreem, peitekreem, puuder ja bronzer. Veidike ka põsepuna. Hämmastav! Mis olid teie novembrikuu lemmikud? :)


2 kommentaari:

  1. Ardeni 8hour on tõesti hea, aga see lõhn on jah, nii ja naa. :) Ma PEAN ükskord ometi selle Travalo endale muretsema. Pidevalt unustan.Oma meigilemmikutest kirjutasin vist eile, aga lisaks meeldisid mulle novembris suhkruga kehakoorijad- Signe Seebid apelsini oma ning Giovanni Hot Chocolate.:)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Kui ma ei eksi, on ka 8hour'il lõhnatu versioon, aga isiklikult eelistan klassikuid, haisegu kuidas tahab :D ta ju on nii hea. Travalo on saadaval ka kaubamajas, vähemalt kunagi oli. Nüüd kui ta mul olemas on, pole ju eriti otsinud seda enam..

      Kustuta