24. aprill 2014

Lime Crime // Clueless Witch Collection


Lime Crime tuli välja uue kollektsiooniga, mis kannab nime Clueless Witch. Tehtud on ta sellise megapõneva seriaali auks nagu The American Horror Story, kolmas hooaeg, alapealkirjaga Coven. Soovitan kindlasti vaadata.

Pulkasid kokku on kolm, kõik on nad täpselt sellised nagu vanad Velvetinid, matid, sametised ja kaua vastupidavad. Lõhnavad kõik tugevalt vanilje järgi, isiklikult ei leia seda ebameeldivana olevat. Esimene on süsimust ja ohtlikult matt. 


Nimeks tal on Black Velvet ja nagu nimigi ütleb, ta on must. Selline toon, millega sa päise päeva ajal õue jalutama ei läheks ( samas tont teab, ma võib-olla isegi läheks ), aga kui saabub õhtupimedus, siis paras kollitama minna. 


Teiseks on mõnusalt mahe tumepunane, nimeks Wicked. Toon, mida isiklikult kannaks igapäevaselt. Veidi tumedam kui Red Velvet. 


(Kõverad huuled paluks ignoreerida, ei oska mina neid tumedaid tooni ilusti panna :P )


Kolmandaks tumepruun, mis on neist kolmest kõige huvitavam. Ei kujutaks ettegi, et pruun kellegile huulepulgana sobiks. Aga näe, isegi täitsa arvestatav on. Nimeks tal Salem. 


(No see on küll väga "korras" huul :P)

Eemaldamine on tüütu, kuna ta on ikkagi korralik stain, aga kergeks teeb selle eemaldamise tugev meigieemaldi, oliiviõli või puhas alkohol (joomist ei propageeri).

Omale haarasin nad Lime Crime kodulehelt ja hinnaks endiselt $20 + postikulu $10.95.
Saadav samuti Coctail Cosmetiks UK lehel ja Love-Makeup UK.  

Milles aga ma pole kindel, et kas ta on püsiv kollektsioon või kaob ta mingi aja pärast ära. Kui tegelased välja kuulutati veebruari kuus, nimetati seda Limited collectsioniks. 

Võrdlesin Lime Crime Velvetinesid MUA luxe Velvetiga ja milles aga mina veendusin, Kirjutan lähipäevil.

P.S. Juulis on oodata uut Velvetine't, mis on kirgas lilla ja kannab nime Utopia. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar