18. detsember 2015

Holika Holika


Kui Holika Holika mulle kirjutas, vaatasin et no mis nali see nüüd on, aga ennäe imet, Aasia kosmeetika on Eesti turule murdmas - mille üle on mul loomulikult ülimalt hea meel, sest ma olen ennegi Korea kosmeetikat kasutanud ning ma pole väga pettunud. Lisaks on nad pakendamisega väga palju vaeva näinud. Kõik on värviline ja tütarlapselik ja mitme kilekihi sisse mässitud. Et olla ikka kindel, et asi on hügieeniline. 
Ühesõnaga holikaholika.ee oli nii armas, et võtsid vaevaks minuga oma tooteid jagada. Mis ühtlasi tegi mu elu lihtsamaks - mul on nüüd vähemalt millest kirjutada. 
Pakk jõudis minuni kiiresti, kiiremini kui mina nende kirjale vastasin. Pakis oli neli asja. Näomask, näovesi, huulepalsam ja silmapliiats. Ma üldse ei eeldanud nii palju asju saada, et võib öelda, et ma natuke olin elevil. Palju. 


Mask oli esimene asi mis mulle näkku läks. Tegemist on aasia kosmeetikale tüüpilise kangamaskiga. Kuna ma olen natuke suurema näolapiga kui keskmine asiaat, siis oli silma-suuaugud veidike mööda. Aga see ei seganud mul lõõgastumist. Mask ise oli näkku pandes üsna jahe, mis mõjus vägagi rahustavalt peale 11 tunnist tööpäeva. Holikaholika lehel kirjutab et aitab vabaneda väsinust nahast ja luua lõõgastuvat meeleolu (ehk siis aitab paremini uinuda). Ma ei tea kas asi oli maskis või pikast päevast, aga noski vajusin peale maskitamist üsna kiiresti. Ning ma magasin hästi. Mask ise sisaldab lavendlit, piima, liiliat ja kirsiõie ekstrakte küll aga tugevat lõhna ma ei tajunud. Ütleks, et oli üsna lõhnatu. Kodulehel pajatab et niisutab sügavalt, silub ning ennetab naha elastuse kaotamist, samal ajal kui lavendel rahustab. Hommikul ärgates oli nahk siledam ja puhtam, aga ma arvan, et seda teevad enamikud maskid. Kortsude ja vananemisprotsesside aeglustamise kohta ei oska kommenteerida - väga pole nii vana veel. Ilmselt mõju on parem tihedamal kasutamisel. Küll aga ma loodan, et mu kortsud on nüüd kaugele tulevikku lükatud ning silutud ja ma olen 60 aastaselt uus Anu Saagim. Kokku võtvalt täitsa tore, küll aga vajab palju energiat, et näkku panna ja teda seal hoida (ta tekstuur on üsna libe, soovitan pikali olla). Aga eemaldamine on lihtne. Näost maha, prügikasti, natuke patsuta nahka ning tuttu! (ei mingit loputamist ja kuivatamist). 


Teiseks sattus mulle pakist pihku näovesi, mis on pungil vitamiinidest. Täpselt seda, mida mu nahk vajab praegustel karedatel aegadel. Mina kasutan teda peale näopesu, peale meikimist ning aegajalt tööl olles naha värskendamiseks. Pudel on mõnusalt pisike (kogus küll üsna hea, 100ml), et pista käekotti, mõju (värskendus) on koheselt tunda. Küll aga häirib mind tema liigkeemiline lõhn. See küll hajub sekunditega, aga alguses ehmatas ikka üsna ära. Kodulehel kirjutab et sisaldab mandariini ja sidruni ekstrakti. Need komponendid aitavad elavdada väsinud nahka ning energiat tagasi anda. Sobib rasusele ja kombineeritud nahale. Minu nahale sobib ja toimib! Lemmik kõikidest siinkirjutatud toodetest! Ja kaks viimast, rohkem meigivaldkonda sobivat toodet. Silmapliiats ja no vaadake seda huulepalsamit. See on pakendis nagu väike cupcake! Maru armas! Huulepalsam kannab nime Apelsini muffin ja täpselt ta selline välja näeb ka - seest leiad apelsinikarva üliniisutava oranzi  huulepalsami, mis annab kergelt huultele värvi, aga mitte üleliia. Täpselt nii nagu võiks, sest oranzi tooni on üsna raske huultel välja kanda. Klouniks ei tee. Ta lendas ka mul käekotti ja on minuga alati kaasas, sest mul on üsna kuivad huuled ning tööjuures on ta korduvalt mind hädast välja aidanud. Mulle väga meeldib see, et tal puudub vänge lõhn. Mul on küll hetkel nina nati kinni, aga niipalju tajun, et saan öelda, et ta on minu jaoks lõhnatu. Kodulehel küll kirjutab et apelsinilõhnaline aga mul on just hea meel, et ta ei lõhna minu jaoks. Sest apelsinilõhn toodetel on üldiselt üsna tehislik. 


Viimaseks silmapliiats. Veekindel, hallikas-must (02 Black-Crystal) silmapliiats, mis sisaldab kergelt glitterit. Hästi kreemine ja lihtne peale kanda ning hajutada. Ja hajutates jääb sära talle külge, mitte ei pühi minema. Kreemine aga mitte nii kreemine, et poleks võimalik teravat joont teha. Küll aga ma olen pettunud selles, et ta on teritatav. Minu meelest pliiatsite teritamine on kõige nürim asi maailmas. Aga mida ma kurdan, see on üsna pisiasi. Ma meikisin omal prooviks ühe silma ära, kasutamata all praimerit ning kinnitamata lauvärviga. Mökerdasin silma kokku, natuke hajutasin pintsliga ning hakkasin teda "kulutama". Kuna mul on väga õlised silmalaod ning no ma üldiselt väldin midagi oma silmade peale panemist, sest esimese 10 minutiga on kõik silma all mööda põski teadmata suunas voolamas. Esimene tund oli kõik liikumatu. Mu oma naha rasu tuli tootest läbi aga see ei liigutanud miskit! Hoopis andis silmale sära juurde. Mul oli esimene reaktsioon et what the actual duck, kuidas see võimalik on. Küll aga silma ei tasunud näppida, sest ma oletan et ta vajab siiski kinnitamist - näpuga on võimalik üsna kergelt teda laiali ajada. Ning ta ei kogunenud kortsukeste vahele. Sinna kuhu panid, seal ta oma aega veetis. Ka alloleval pildil olevad jutid püsisid mu käel mõni mõnusat päeva, ka peale meigieemaldi kasutamist ning käte pesemist - ka kareda harjaga. Näost eemaldamine oli lihtsam.


 Lisaks silma vesijoonel ta püsis tunde! Ja mul tavaliselt ei püsi seal midagi. Hoopis silmad hakkavad kohe vesistama ja ma nutan kogu raskelt vaeva nõudnud meigi minema. Antud silmapliiats ei ärritanud mu silmi. 


Lähiajal teen kindlasti silmameiki, kasutates üheks komponendiks seda silmapliiatsit. Jõulud ja aastavahetus on tulemas ning näidake naist, kes ei tahaks nendel tähtpäevadel särada. Mina kavatsen särada nagu diskokuul!

Aitäh Holika Holika, et andsite mulle võimalusi oma tooteid proovida ning lähemalt uurida. Silmatooted nüüd hakkasid mind hirmsasti huvitama ja ma arvan, et ma varsti sooritan ostu vedelate lainerite näol. Kas suudavad mu Kat Von D Tattoo Lineri üle trumbata? Uudishimu on suur! 


Hõissa!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar