22. jaanuar 2016

Lime Crime Venus II // Helena


Härra mul otsustas, et tal nüüd on aeg aega teenima minna. Läkski. 11 kuuks tervenisti. Aga enne seda üllatas mind korraliku pakiga. Ehk siis mõlemad Lime Crime Venuse paletid. Noooo ei kurda, kui Teid huvitab. Vähemalt mul on nüüd tegevust ja ma ei mõtle nii väga et ta ära on ja igatsen - väga kaval temast ;)

Aga ma ei viitsinud end mökerdada. Otsisin katsejänese. Leidsin. Taaskord Helena, ta on siin ennegi figureerinud. Tähelepanelikumad teavad. Ja taaskord lõppes meie fototripp Renards Coffee Shop'is head kohvi mekkimas. Nämm.
Kui pakike kohale jõudis, oli palett palju pisem kui pildilt tundus, mõnus käepärane suurus, hea reisile kaasa tarida (õnneks mina ei reisi tüüpiliselt kusagile). Pakend on tüüpiline papp-materjal, sees suur peegel ning kaas kinnitub magnetiga.
Toone on paletis kokku kaheksa, mis kannavad nimesid Pigeon (mu isiklik lemmik), Filter, March, Mustard, Fly, Jam, Mud, Boot. Neli säraga ja neli matti tooni. Pigeon on mu lemmik seetõttu, et ta kumab rohekas-punast aga kui hajutama hakata, siis hajuvad ääred pruunikaks, Helena silmameigist on seda niivõrd-kuivõrd näha. Tooni Fly on võimalik ideaalselt kasutada highlightimisel, kuldne toon kerge rohelise säraga - üsna omamoodi highlight oleks see, hehe. Boot on hästi vahva mustapõhjaline toon, milles on üsna tugev sinkjas-lilla glitter. Filter (sinine), Jam (oranzikas punane), Mud (punakas pruun) ja Mustard (sinepikollane) on täiesti matid toonid. March on tore khakiroheline, kerge metalse säraga.
Toonid on VÄGA pigmenteeritud ja vähesega saab paljut tehtud, tekstuur üsna võine, mööda nägu laiali ei pudene. Omavahel ja teiste lauvärvidega segunevad ja hajuvad ülihästi. Püsivus aluskreemiga ja ilma kõva mitu tundi, korraliku peo saab nendega mööda pidada küll.


Kasutasin Helena silmameigis vaid toone Pigeon ja Boot. Ülalaul Pigeon ja all hädiselt Boot. Kulmud Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade toonis Medium Brown, ripsmed L'Oreal Volume Million Lashes So Couture ja Eylure kunstripsmed 153. Nägu Kat Von D Lock-It jumestuskreem toonis Light 142 ja Ben Nye Fair puuder. Huuled Lime Crime Velvetine Cashmere. Kontuur Kat Von D Shade + Light palett. 

Hõissa!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar