25. oktoober 2016

Halloween 2016 // feelin' the Joker vibe

Mul on kapis seismas lateks, kunstveri ja ise oman huvi erieffekt meigi vastu. Aeg on ka paras, et veidike kunstverega mökerdada. Seega ma proovisin kuidas oleks pool nägu nö lõhkiseks teha.

Võtsin 3 taldrikut, millele plätserdasin kerge kihi vedelat latexit peale ja lasin üleöö kuivada. Miks? Sest see kuivab selliseks kummilaadseks tükiks, mille saab omale näkku vormida.
*Soovitan taldrikult eemaldates kasutada puudrit, kuna see on üsna kleepuv.

Katsin omal kulmu vatipadjaga, mille kinnitasin vedela lateksiga näokülge. Lasin lateksil ära kuivada ja asusin eelnevalt valmistehtud latekstükke omale näkku lisama.

Kui oli paigutus enamvähem sobiv, siis lõikasin kääridega väiksed augud (ettevaatust, et põske ei lõika) ning asusin lauvärvidega nö põhja maalima. Kasutasin pruuni, lillat, musta, veidike ka punast. Seejärel kallasin kunstverd kõikjale. Sõna otseses mõttes. Mul oli seda seintel ja põrandal ka.

Teise poole näost tegin kollase ja rohelise lauvärviga, millele peale lisasin lilla laineri. Täpselt Jokkeri toonid. Huuled tumepunane matt huulepulk, mille musta lauvärviga veits jokkerilaadsemaks venitasin.

Üks lõbusamaid ja määrivamaid looke, mis ma teinud olen! Küll aga ma proovin midagi laadset lähiajal uuesti teha, kuna see oli kõik üks suur katsetamine.

Silmas on verisel poolel must lääts ja mitte nii verisel pruun. Mõlemid Pupilo.ee e-poest. Oleks tahtnud kasutada näiteks punast, aga too poor for that right now.

Ma loodan, et ma kedagi sellega nüüd siin ära ei ehmatanud :) 
Hõissa!

2 kommentaari: